شناسه خبر: 2776

لینک کوتاه صفحه

https://kms.dmsonnat.ir/?p=2776

امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه:
کشتار مسلمانان در پاکستان گناهی نابخشودنی است
امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه با اشاره به اقدامات غیرانسانی دست پرورده های استکبار جهانی در کشور پاکستان بیان داشت: کشتار مسلمانان در پاکستان گناهی نابخشودنی است که از طرف همه‌ی انسانهای آزاد و مسلمانان محکوم می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا کردبهمنی امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه با اشاره به اقدامات سخیف و غیرانسانی دست پرورده های استکبار جهانی در کشور پاکستان بیان داشت: کشتار انسانها بی گناه و مظلوم در هر شرایطی و با هر نامی و توسط هر گروهی محکوم است ، کشتار مسلمانان در پاکستان گناهی نابخشودنی است که از طرف همه‌ی انسانهای آزاد و مسلمانان محکوم می باشد.

امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه خاطرنشان کرد: آنچه که از آموزه های گرانسنگ و ارزشمند اسلام به ما رسیده است این است که اسلام دین مدارا و گذشت و رحمت نسبت به تمام موجودات، مخصوصا انسان ها در انسان بودنشان است.

این مسئول در ادامه افزود: خداوند به تمامی  انسان ها نعمت کرامت را عطا فرموده است یعنی باید برای تمامی انسان ها احترام قائل بود و به حریم آنها نباید تجاوز کرد.

ماموستا کردبهمنی اظهار داشت: انجام دادن اعمال خشونت آمیز، به نام اسلام و مسلمانان برای کسانی که حتی الفبای اسلام را بدانند قابل قبول نیست و با هیچ منطقی سازگار نمی باشد. 

 منشی شورای روحانیت و افتاء کرمانشاه در پایان گفت: مورد حمله وحشیانه قراردادن برادران مسلمان در پاکستان به دست گروه های تروریستی برای ایجاد اختلاف بین مذاهب اسلامی است که با هوشیاری عالمان گرانقدر مذاهب، این توطئه شوم آنها هم نقش برآب خواهد شد و مسلمان در سایه سار، آموزه های گرانسنگ شان به زندگی مسالمت آمیز با خود و سایر مردمان ادامه خواهند داد به امید روزی که علم بر جهل و منطق بر احساسات پیروز گردد.

فهرست