کارگاه آموزشی مصباح منیر سه ویژه طلاب، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات مناطق اهل سنت استان کرمانشاه برگزار شد
کارگاه آموزشی مصباح منیر سه ویژه طلاب، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات مناطق اهل سنت استان کرمانشاه عصر چهارشنبه در کتابخانه محمد رسول الله (ص) جوانرود برگزار شد.

کارگاه آموزشی مصباح منیر سه ویژه طلاب، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات مناطق اهل سنت استان کرمانشاه عصر چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰ در کتابخانه محمد رسول الله (ص) جوانرود برگزار شد.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه گفت : برگزاری جلسات و دورهمی های علما و روحانیون برکت است که انشالله تداوم داشته باشد.
حجت الاسلام «حجت الله فاضلی» با اشاره به اهمیت برگزاری دورهمی های روحانیون افزود: این گونه نشست ها زوایای پنهان را نمایان می کند و فرصتی برای بیان دیدگاه های مختلف به وجود می آورد.
وی به اهمیت خودشناسی در دین مبین اسلام اشاره کرد و اظهار داشت: معرفت و شناخت انسان نسبت به خودش موجب رشد و او را به بالاترین قله های دانش و معرفت می رساند.
جانشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه به اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی اشاره کرد و گفت: تقویت بنیه علمی و آموزش شیوه های نوین تبلیغ، ارتقا سطح هوشیاری و بصیرت روحانیون در زمینه فضای مجازی و خانواده، بالابردن توانایی طلاب و روحانیون در مقابله با جنگ نرم سازمان یافته دشمنان، ارتقای سطح آگاهی روحانیون نسبت به جهان اسلام و تحولات مسلمانان در عصر حاضر از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی است.
«احمد محمدی» جلوگیری و تعدیل تفکرات افراطی در منطقه و پاسخگویی به نیازهای روحی و معنوی جامعه را براساس فقه امام شافعی را از دیگر اهداف کارگاه آموزشی مصباح منیر سه عنوان کرد.
وی اظهار داشت: کارگاه آموزشی مصباح منیر سه یک روزه است و در این کارگاه آموزشی ۶۷ روحانی منتحب شهرستان های پاوه و جوانرود حضور دارند.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

 

فهرست