پیام دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور ، طی پیامی از حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای تقدیر کرد.

حجت الاسلام کاظم لطفیان ، دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور ، طی پیامی از حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
‏”مَن تَطَوَّعَ خَیرًا فَإِنَّ اللَّهَ شاکِرٌ عَلیمٌ”‏
“کسی که فرمان خدا را در انجام کارهای نیک اطاعت کند، خداوند (در برابر عمل او)شکرگزار، و (از افعال وی) آگاه است.” بقره/۱۵۸
ملت سربلند ایران اسلامی
سلام علیکم
تاریخ انقلاب اسلامی ایران سرشار از حماسه های ماندگار و روزهای بزرگی است که با حضور هوشمندانه و درخشش شما ملت بی نظیر در دفتر افتخارات این نظام مقدس ثبت و ضبط گردیده است.
حماسه جمعه ۲۸خرداد ماه ۱۴۰۰یکی از همین حماسه های بیاد ماندنی است که در امتحان سرنوشت ساز انتخابات، نام و آوازه ایران عزیز را در حالیکه دشمنان اسلام و نظام اسلامی اعم از استکبار جهانی و صهیونیزم بین الملل، برخی حکومت های طاغوتی مرتجع منطقه و اذناب منافق و بی ریشه آنها در کنار برخی جاهلان راه گم کرده داخلی، شبانه روز برای تحریم انتخابات و نا امید کردن مردم نسبت به آینده نظام اسلامی فتنه گری کرده بودند بر سر زبان ها انداخت و نقل محافل دوستان و زهر کام دشمنان این ملت سربلند ساخت.
درود خدا بر ملت مجاهد ایران که فارغ از قومیت و دین و مذهب و زبان و لهجه، با بصیرت تمام و بر اساس آگاهی و تدبیر، یکپارچگی و وحدت وارد صحنه شد و طوفان بر آتش فتنه های خنّاسان فرو ریخت و پرچم عزت این سرزمین را بر قله های شرف و ایستادگی به اهتزاز در آورد.
بی شک این حضور پرشور و مثال زدنی ملت پای صندوق های رأی آنهم در شرایط تهاجم شدید رسانه ای دشمنان و شیوع بیماری فراگیر کرونا، برای دوست و دشمن غیر قابل تصور بود و بینش عمیق و زمان شناسی و حضور مجاهدانه در صحنه، هیمنه پوشالی مستکبران را برای چندمین بار در هم شکست .
آفرین بر ملت ایران و درود فراوان بر علمای گرانقدر بخصوص امامان جمعه و جماعت، مدیران و مدرسین و مبلغین و طلاب عزیز اهل سنت کشور که پرچمدار این حرکت ارزشمند و منادی دعوت اقشار مختلف مردم بخصوص جامعه شریف اهل سنت کشور به حضور حماسی در این انتخابات سرنوشت ساز بودند.
اینجانب مراتب شکرگزاری خود به درگاه الهی و قدردانی از علمای عزیز را اعلام و به نوبه خود، درخشش ملت ایران و خلق این حماسه ماندگار را به محضر مبارک ولی امر مسلمین و رهبری عالیقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض نموده و انتخاب شایسته حضرت آیت الله رییسی به عنوان رییس جمهور منتخب و خادم بی ادعای ملت بزرگ ایران را نیز به ایشان و ملت ایران تبریک عرض نموده و برای ایرانیان داخل و خارج از کشور که در لبیک به دعوت رهبر فرزانه خویش حماسه ساز شدند بهترین مقدرات الهی را در سایه خدمتگزاری شایسته و بایسته مسوولین اجرایی کشور که همانا گسترش معنویت ، رفاه و عدالت هر چه بیشتر در سرتاسر میهن اسلامی مان است آرزومندم.
و آخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین
کاظم لطفیان

فهرست