عضو شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر خبر داد:
فعالیت روحانیت در عرصه مجازی در جهت مقابله با شایعات و رفع شبهات
عضو شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر گفت: خوشبختانه با راه اندازی تیم رسانه ای درصدد این هستیم با بسیاری از مسائل از جمله شایعات، شبهات، مسائل ضد دینی و عامل تفرقه مقابله کرده و با پاسخهای مناسب به اتحاد هرچه بیشتر مردم در منطقه کمک کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه ملا جوهر موحد عضو شورای روحانیت و افتاء شهرستان سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار ما از راه اندازی تیم رسانه ای در این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: امروز جنگ نرم به اندازه ای اهمیت دارد که دشمن سرمایه گذاری کلانی نسبت به انتشار مطالب شبهه دار کرده است.

عضو شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر تصریح کرد: امروزه کمبود مطالب دینی و اخلاقی و شرعی در فضای مجازی احساس می شود بنابراین با تلاش روحانیت درصدد اشاعه مسائل دینی و فرهنگی در عرصه مجازی هستیم.

این مسئول خاطر نشان کرد: فعالیت در فضای مجازی و برطرف کردن شبهات وظیفه شرعی، دینی و اخلاقی روحانیت است و همگی به عنوان سرباز اسلام باید به صورت جهادی در فضای مجازی فعالیت کنند.

وی در ادامه به اهمیت حفظ اتحاد و همبستگی میان مسلمانان تأکید کرد و گفت: امروز دشمن به دنبال دین ستیزی و ایجاد اختلاف میان مسلمانان است بنابراین باید روحانیت با همت و کوشش دوچندان شبهات و مسائلی که سبب تفرقه و اختلاف می شوند را برطرف کنند.

ملا موحد با بیان اینکه بسیاری از جوانان در فضای مجازی غرق شده اند بیان داشت: فضای مجازی فرصتی مناسب جهت انتشار مطالب دینی است بنابراین می توان این تهدید را به فرصت تبدیل کرد و بسیاری از جوانان را به سمت دین و اسلام تشویق و ترغیب کرد.

 عضو شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر در پایان گفت: خوشبختانه با راه اندازی تیم رسانه ای درصدد این هستیم با بسیاری از مسائل از جمله شایعات، شبهات، مسائل ضد دینی و عامل تفرقه مقابله کرده و با پاسخهای مناسب به اتحاد هرچه بیشتر مردم در منطقه کمک کنیم.

فهرست