شناسه خبر: 2224

لینک کوتاه صفحه

https://kms.dmsonnat.ir/?p=2224

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
خداوند متعال پشتیبان یاری دهندگان است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در خطبه های نماز جمعه که به صورت مجازی برگزار شد گفت: تا مادامی که انسان به فکر نصرت و یاری برادر مسلمان خود باشد قطعأ خداوند نیز پشتیبان و حامی یاری کنندگان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،  ماموستا ملا عبدالرحمن مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در خطبه های نماز جمعه که به صورت مجازی برگزار شد ابراز داشت:انسانها با احسان و پاکی و تقوا در جهت برآورده کردن نیاز دیگران گام برداشته و هیچگاه یکدیگر را فراموش نکنند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه بیان داشت: پشتیبانی  و حمایت از یکدیگر با زبان  و قلم و به هر صورت دیگر که می توان برای یکدیگر مفید باشد دریغ نکرده و این مهم قطعأ سبب پیشرفت خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: تا مادامی که انسان به فکر نصرت و یاری برادر مسلمان خود باشد قطعأ خداوند نیز پشتیبان و حامی یاری کنندگان است.

وی در ادامه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) بیان داشت: خداوند برخی مخلوقات را گماشته تا مشکلات دیگران را مرتفع کنند و خداوند نیز سوگند می خورد که هیچ وقت یاری دهندگان را عذاب نخواهد داد و در قیامت مقامی والا به آنها عطا خواهد کرد.

ماموستا مرادی تصریح کرد: بندگانی که به فکر رفع حاجت و نیاز دیگران باشند خداوند آنها را از نعمات خودش سرشار کرده و بی تفاوتی به حال دیگران، نعمت ها را از انسانها دور خواهد کرد.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اظهار داشت: انسان رحیم علاوه بر رحم و مهربانی بر خود، دیگران نیز همواره از یاد نمی برد و هم نوعش و حتی حیوانات از دست و زبانش در آسایش هستند.

این مسئول در پایان گفت:  تعاون و همکاری در تمامی ایام را در اولویت امور خود قرار داده و قطعأ از جانب خداوند پاداشی در انتظار انسانهای رحیم است، امید است خداوند متعال افرادی که به واسطه بیماری کرونا از دنیا رفته اند بخشیده و هرچه زودتر این ویروس را از سرمردم جهان ریشه کن کند.

فهرست