امام جمعه شاهو مطرح کرد؛
حاج ماموستا قادری یعنی قلب علمای منطقه/ اهانت به علمای اسلام را بی جواب نمی گذاریم
ماموستا عزیزی امام جمعه شاهو در پی اهانت و جسارت یکی از رسانه های مزدور به جایگاه والا و ارزشمند حاج ماموستا قادری گفت: جسارت و بی ادبی نسبت به شخصیتی همچون ماموستا ملا قادر قادری که قلب علمای منطقه اورامانات است را شدیدا محکوم می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،  ماموستا عزیزی امام جمعه شاهو در پی اهانت و جسارت یکی از رسانه های مزدور به جایگاه والا و ارزشمند حاج ماموستا قادری گفت: جسارت و بی ادبی نسبت به شخصیتی همچون ماموستا ملا قادر قادری که قلب علمای منطقه اورامانات است را شدیدا محکوم می کنیم.

امام جمعه شاهو بیان داشت: دشمنان دین اسلام بدانند که بی ادبی نسبت به شخصیت ماموستا قادری یعنی اهانت به تمام علمای منطقه و این چنین اهانتی را بی جواب نمیگذاریم.

این مسئول تصریح کرد: پیامبراسلام صلی الله علیه وسلم میفرماید ازجبرئیل دررموردرعلما پرسیدم، گفت؛ علما همانند چراغهای هدایت هستند، سعادت مند است کسی که آنها را میشناسد و احترام ایشان را میگیرد و ویل (اسم مکانی درجهنم) برای کسانی که آنها را انکارکند و بغضشان را در دل داشته باشد.

فهرست