دکتر علیرضا شهرستانی:
حاج ماموستا قادری خاری در چشم دشمنان وحدت و آرامش ایران اسلامی است
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در پی جسارت یکی از رسانه های وابسته و مزدور، به حاج ماموستا ملا قادر قادری گفت: حاج ماموستا قادری خاری در چشم دشمنان وحدت و آرامش ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در پی جسارت یکی از رسانه های وابسته و مزدور، به حاج ماموستا ملا قادر قادری گفت: حاج ماموستا قادری خاری در چشم دشمنان وحدت و آرامش ایران اسلامی است.

“گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید/ گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم”

وجود ارزشمند و گرانمقدارجناب حاج ماموستا ملا قادر قادری،از سرمایه های کم نظیر استان کرمانشاه، بلکه ایران اسلامی  است.

این یک ادعا نیست، بلکه حقیقتی انکار ناپذیر است که در طول سالیان‌گذشته، در گفتمان  ناقدان بصیر و خردمندان شیعه و سنی به خوبی متجلی شده است.

حاج ماموستا ملا قادر قادری را نه تنها به عنوان عالمی دینی، که مورد وثوق علمای منطقه است، که به عنوان شخصیتی وحدت آفرین و همه جانبه که در طول شکل گیری انقلاب‌اسلامی ایران، عامل ثبات و آرامش و همچنین تقریب باور های الهی بوده است .

طی این چهل سال مسوولیت ایشان در سنگر نماز جمعه، به گواهی همه افراد و شخصیت های منصف، آن چه بیان داشته اند، فحوای دین، قرآن و سخن پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) بوده است، آن چه خواسته در راستای تقویت وحدت و انسجام دینی، فرهنگی و ملی بوده است.

طی این چهل سال کرامت ، بلندای اندیشه و تفکر ، همه جانبه گرایی ، ولایت مداری و ثبات انقلابی گری او بر همگان آشکار و مبرهن است.

در این سالیان او توانسته است بر قلوب مردم خود نفوذ کند و این موهبت را به عنوان مرکز ثقلی برای آرامش سرحدات غرب کشور و منکوب تفکرات التقاطی و سلامت و امنیت مردم شریف اورامانات به کار گرفته است.

امروز این شخصیت بزرگ مورد احترام و تکریم قاطبه مردم شریف ایران اسلامی به ویژه استان های غرب کشور است و صد البته خاری است در چشمان دشمنان وحدت و آرامش ایران اسلامی .

رجای واثق دارد، مردم قدر شناس خطه غرب خصوصا  استان دیر پای کرمانشاه قدردان زحمات بی بدیل جناب ایشان بوده و درپایان توفیق روز افزون این عالم بصیر را ازخداوند متعال خواستار است.

 علیرضا شهرستانی

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه

 

فهرست