شناسه خبر: 2238

لینک کوتاه صفحه

https://kms.dmsonnat.ir/?p=2238

محمودی
استادیار ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه روانسر:
تفکر بسیجی الهام گرفته از مکتب امام خمینی (ره) است
امام جمعه موقت روانسر و استادیار ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه روانسر با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج گفت: تفکر بسیجی با الهام از مکتب فکری حضرت امام خمینی(ره) و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب برای ایفای نقش همیشگی می‌بایست در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی و اجتماعی با جلب نظر مردم مداومت داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،  ماموستا محمد محمودی امام جمعه موقت روانسر و استادیار ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه روانسر با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج ابراز داشت: هفته بسیج یادآور فداکاری و از خودگذشتگی‌های غیور مردان و رزمندگان دلاور و مؤمنی است که با تکیه بر ایمان و غیرت دینی و ملی در برابر دشمن بعثی ایستادند و مقاومت و پایداری را با تاسی از امام شهیدان، سیدنا حسین (رضی الله عنه) معنای دوباره‌ای بخشیدند.

رابط امور روحانیون  اهل سنت شهرستان روانسر خاطرنشان کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که همیشه بر نقش مردم و اهمیت حیاتی آن در تأمین سلامت و موفقیت نظام تأکید می کردند، با درایت خاصی در آذرماه ۱۳۵۸، طی بیاناتی، ضرورت تشکیل مدرسه عشق یا همان بسیج مستضعفان را اعلام فرمودند.

ماموستا محمودی تصریح کرد: برکات این شجره و عطر دلاویز شکوفه‌های آن، در طی بحران‌های سال‌های اولیه انقلاب و جنگ تحمیلی و بعد از آن به سراسر مملکت اسلامی ما رسید و فضای آن را معطر ساخت و انقلاب و جنگ را به نفع اسلام و مسلمانان به پایان رسانید و این همه جز در پرتو جهان بینی و تدبیر آن پیر فرزانه و حضور نیروهای مردمی و پیوند الهی آنان با ولایت حاصل نشد.

استادیار  ناحیه مقاومت بسیج سپاه روانسر در ادامه عنوان داشت: تفکر بسیجی با الهام از مکتب فکری حضرت امام خمینی(ره) و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب برای ایفای نقش همیشگی می‌بایست در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی و اجتماعی با جلب نظر مردم مداومت داشته باشد.

وی اظهار داشت: هفته فرخنده بسیج فرصت مغتنمی برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) و بنیانگذار بسیج و بیعتی دوباره با حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) است.

ماموستا محمودی بیان داشت: هفته بسیج، در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام راحل(ره) در این کشور پایه‌گذاری شد و این حرکت، در این منطقه اسلامی و دینی، برای دیگر ملتها هم الگو و سرمشق خواهد شد، پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و سالروز تاسیس بسیج مستضعفان، بهانه ای برای پاسداشت این رشادت ها و دلاوری ها است.

امام جمعه موقت روانسر در پایان گفت: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق مسئلت می نمایم

فهرست