شناسه خبر: 2232

لینک کوتاه صفحه

https://kms.dmsonnat.ir/?p=2232

امام جمعه میرآباد:
بسیج متشکل از نیروهای مردمی و انسانهای بی ادعا است
امام جمعه میراباد با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج از نیروهای مردمی و انسانهای بی ادعا تشکیل شده که حاضرند در هر شرایطی جان خودرا فدای پاسداری از اسلام و کشور نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا یوسفی امام جمعه میرآباد و سایر مسئولین بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج با مسئولین حوزه شهید محمد باقر صدر دیدار کردند.

امام جمعه میرآباد در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان این مرز و بوم ، هفته بسیج مستضعفان را به خانواده های معزز شهدا و تمامی بسیجیان آزاده و ایثارگر و همچنین به مردمان شریف  شهر میرآباد  تبریک گفته و از خداوند قادر و متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را خواستار شد.

ماموستا یوسفی تصریح کرد:  بسیجی در وحله اول باید خودسازی را از خود شروع کرده و خود را از گناه و معصیت و نا فرمانی  پروردگار حفظ کند.

این مسئول ادامه داد: بسیجی باید در انجام واجبات از دیگران پیشی گرفته و در برآورده ساختن نیازهای مردم و ترجبح آن بر نیازها و خواسته های شخصی خویش پیش قدم باشد.

ماموستا یوسفی در پایان گفت: بسیج از نیروهای مردمی و انسانهای بی ادعا تشکیل شده که حاضرند در هر شرایطی جان خودرا فدای  پاسداری از اسلام و کشور نمایند.

فهرست