شناسه خبر: 2234

لینک کوتاه صفحه

https://kms.dmsonnat.ir/?p=2234

دبیر شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر:
بسیج افتخار میهن و خار دشمن دشمنان انقلاب و نظام است
دبیر شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر با تبریک بمناسبت هفته بسیج گفت: بسیج افتخار میهن و خار دشمن دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،  ماموستا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر با تبریک بمناسبت هفته بسیج ابراز داشت: یکی از درخشان ترین برگ های زرین انقلاب اسلامی ایران یادآور صدور فرمان همیشگی و تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین است.

دبیر شورای روحانیت و افتاء شهرستان روانسر خاطرنشان کرد: بسیج افتخار میهن و خار دشمن دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه موقت شهرستان روانسر تصریح کرد: بسیجیان پاسدار مرز  و بوم و نابود کننده دشمنان شومی هستند که درصدد نفوذ و تسلط بر انقلاب اسلامی هستند.

این مسئول ادامه داد: هفته بسیج یادآور و بزرگداشت جانفشانی هایی است که برای سربلندی و عزت این  سرزمین صورت گرفته است.

ماموستا شهبازی اظهار داشت: بسیج نهادی برخاسته از بطن مردم و برای مردم و برای پاسداری از انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اقدامات بسیج در خصوص صحنه های مختلف نظام گفت: حضور مستمر بسیج در مقابله با ویروس منحوس کرونا در کنار کادر درمان و همکاری با مسئولین و نقش این نهاد مقدس جای تقدیر و تشکر دارد.

امام جمعه موقت روانسردر پایان بیان داشت: بنده به عنوان عضوی از جامعه اهل سنت از اقدامات و جانفشانی های بسیج در عرصه های مختلف از جمله زلزله، حراست و پاسداری و جهاد در صحنه های مختلف تقدیر کرده و امید است این نهاد موثر بتواند همواره در راستای اعتلای انقلاب اسلامی گام بردارد.

فهرست