امام جمعه روانسر:
اهانت به علمای دین به شدت محکوم است/ لزوم حفظ وحدت و همدلی میان مردم و مسئولین و احترام به علمای دین
امام جمعه روانسر در خطبه های نماز جمعه این هفته که به صورت مجازی برگزار شد گفت: هرگونه اهانت و بی احترامی معاندان و بدخواهان اسلام و نظام به رسول خدا (ص) و اسلام و همچنین علمای دین به ویژه عالم و فاضل گرامی حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه به شدت محکوم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا سید محمد محمدی امام جمعه روانسر در خطبه های نماز جمعه این هفته که به صورت مجازی برگزار شد ابراز داشت: وظایف مسلمانان نسبت به پیامبر گرامی اسلام احترام و تعظیم و محبت به رسول خدا و اصحاب و اهل بیت علیهم السلام و همچنین تبلیغ دین مبین اسلام و صلوات بر رسول گرامی (ص) است.

امام جمعه شهرستان روانسر  خاطرنشان کرد: هرگونه اهانت و بی احترامی معاندان و بدخواهان اسلام و نظام به رسول خدا (ص) و اسلام و همچنین علمای دین به ویژه عالم و فاضل گرامی حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه به شدت محکوم است.

این مسئول تأکید کرد: مردم و مسئولین در راستای حفظ وحدت و همدلی و انسجام و احترام به علمای دین اهتمام ویژه داشته باشند تا بدخواهان اسلام و نظام نتوانند سواستفاده کنند.

ماموستا محمدی در ادامه با اشاره به ایجاد شرایط حاکم بر جامعه و شیوع ویروس کرونا بیان داشت: جهت حفظ سلامتی و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا رعایت پروتکلهای بهداشتی از اهمتی بالایی برخوردار است.

وی یادآور شد: با توجه به تعطیلی مشاغل و بیکاری بسیاری از افراد، دستگیری از یکدیگر و کمک به نیازمندان و محرومان نیز در اولویت امور قرار گیرد.

فهرست